8010K
| سازندگان: | ACL Staticide, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 8010K |
| توضیحات: | 8010K SNAP FASTENER KIT, 10/PC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ACL Staticide, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Accessories |
| سری | Staticide® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Snap Fastener, Female and Male |
| مشخصات | 10mm Snap Socket, 10mm Snap Stud |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | Mats, Wrist Straps |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.63 | $9.44 | $9.25 |
حداقل: 1