CP2000AC54TEZ
| سازندگان: | ABB Embedded Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | CP2000AC54TEZ |
| توضیحات: | AC/DC CONVERTER 54V 2000W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ABB Embedded Power |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Front End |
| سری | Compact Power Line (2000W) |
| ویژگی | Adjustable Output, Hot Swappable, I²C™ Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| مصوبات | CE |
| بهره وری | 95% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Rack Mount |
| قدرت (وات) | 2000W |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC |
| اندازه/ابعاد | 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 54V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 3kV |
| حداقل بار مورد نیاز | - |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 75°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 37A |
در انبار 149 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $449.60 | $440.61 | $431.80 |
حداقل: 1