ATH025A0X3Z
| سازندگان: | ABB Embedded Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 90W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Non-Isolated PoL Module |
| سری | Austin MegaLynx™ |
| ویژگی | Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO |
| بسته بندی | Bulk |
| بهره وری | 93% |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 90W |
| بسته بندی/مورد | 13-SIP Module |
| ویژگی های کنترل | Enable, Active Low |
| اندازه/ابعاد | 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 0.8 ~ 3.6V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 4.5V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 25A |