TC2810 37ML
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thermal - Adhesives, Epoxies, Greases, Pastes |
| برگه داده ها: | TC2810 37ML |
| توضیحات: | THERM COND ADH TC-2810 37 ML |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Thermal - Adhesives, Epoxies, Greases, Pastes |
| نوع | Epoxy, 2 Part |
| رنگ | Cream |
| سری | TC-2810 |
| ویژگی | - |
| عمر مفید | 12 Months |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| اطلاعات حمل و نقل | - |
| آغاز عمر مفید | Date of Manufacture |
| اندازه/ابعاد | 1.25 oz Syringe |
| هدایت حرارتی | 0.80 ~ 1.40W/m-K |
| محدوده دمایی قابل استفاده | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| دمای ذخیره سازی/تبرید | 70°F (21°C) |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1