SJ5309
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Bumpers, Feet, Pads, Grips |
| برگه داده ها: | SJ5309 |
| توضیحات: | BUMPER CYLINDRICAL 0.88" DIA CLR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Bumpers, Feet, Pads, Grips |
| فرم | Sheet |
| نوع | Bumper |
| رنگ | Clear |
| شکل | Cylindrical, Recessed Center |
| سری | Bumpon™, SJ5300 |
| سختی | 75 Shore M |
| مواد | Polyurethane |
| ضخامت | 0.400" (10.16mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Adhesive, Acrylic |
| اندازه/ابعاد | 0.880" Dia (22.35mm) |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.25 | $0.25 | $0.24 |
حداقل: 1