SJ-3767
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Reclosable Fasteners |
| برگه داده ها: | SJ-3767 |
| توضیحات: | RCLSBLE FSTNR 1-1/2"X1-1/2" SQR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Reclosable Fasteners |
| نوع | Interlocking Stems |
| رنگ | Black |
| شکل | Square |
| عرض | 1.500" (38.10mm) |
| طول | 1.500" (38.10mm) |
| سری | Dual Lock™ SJ3767 |
| قطر | - |
| ویژگی | 400 Stem Density |
| مواد | Polypropylene (PP) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Screw Mount |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.51 | $0.50 | $0.49 |
حداقل: 1