SC801U
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display, Monitor - LCD Driver/Controller |
| برگه داده ها: | SC801U |
| توضیحات: | LCD DRVR BRD 8WIRE RESISTIVE USB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Display, Monitor - LCD Driver/Controller |
| سری | SC800 |
| رابط | USB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لمسی | 8 Wire Resistive |
| ولتاژ ورودی | 5V |
| اندازه/ابعاد | 2.75" L x 1.30" W (69.9mm x 33mm) |
| ولتاژ-خروجی | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 65°C |