R-444-V2575
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Screw Grommets |
| برگه داده ها: | R-444-V2575 |
| توضیحات: | SCREW GROMMET THERMPLSTC 1=500PC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Screw Grommets |
| رنگ | - |
| سری | VersaDamp™ V-2000 |
| مواد | Thermoplastic |
| اندازه پیچ | - |
| ارتفاع سر | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر سر | 0.813" (20.65mm) |
| قطر سوراخ نصب | 0.460" (11.68mm) |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $235.64 | $230.93 | $226.31 |
حداقل: 1