P50L-080S-AS-DA
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| برگه داده ها: | P50L-080S-AS-DA |
| توضیحات: | CONN SOCKET 80POS SMD GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| زمین | 0.050" (1.27mm) |
| سری | Pak 50, P50L |
| ویژگی | Board Guide, Solder Retention |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Socket, Outer Shroud Contacts |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.213" (5.40mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 80 |
| جفت انباشته ارتفاع | 7mm, 8mm |
| ضخامت تماس با پایان | Flash |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.92 | $7.76 | $7.61 |
حداقل: 1