MFP-H-1/2-CR
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Heat Shrink Tubing |
| برگه داده ها: | MFP-H-1/2-CR |
| توضیحات: | HEATSHRINK 1/2" CLEAR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Heat Shrink Tubing |
| نوع | Tubing, Semi Rigid |
| رنگ | Clear |
| طول | 4.00' (1.22m) |
| سری | MFP |
| ویژگی | Abrasion and Cut Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant, Fuel Resistant, Solvent Resistant |
| مواد | Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated |
| قسمت وضعیت | Active |
| نسبت انقباض | 2 to 1 |
| دمای کوچک شدن | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C |
| ضخامت دیوار بازیافت | 0.012" (0.30mm) |
| قطر داخلی عرضه شده | 0.500" (12.70mm) |
| قطر داخلی-بازیافت | 0.250" (6.35mm) |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $87.47 | $85.72 | $84.01 |
حداقل: 1