M7RRK-3605K
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | D-Shaped, Centronics Cables |
| برگه داده ها: | M7RRK-3605K |
| توضیحات: | IDC CABLE - MDK36K/MC36F/MDK36K |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | D-Shaped, Centronics Cables |
| سبک | Bidirectional |
| طول | 5.00' (1.52m) |
| سری | Delta |
| محافظ | Unshielded |
| نوع کابل | Ribbon, Twisted Pair |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Centronics 36 pos Female to Female |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $79.13 | $77.55 | $76.00 |
حداقل: 1