M3EEK-1006R
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Cable Assemblies |
| توضیحات: | IDC CABLE - MCE10K/MC10M/MCE10K |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| رنگ | Multiple, Ribbon |
| استفاده | - |
| طول | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| محافظ | Unshielded |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیچ کابل | 0.050" (1.27mm) |
| نوع اتصال | Card Edge to Card Edge |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| کابل ختم | IDC |
| پیچ اتصال | 0.100" (2.54mm) |