HF100/20TP
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Flat Ribbon Cables |
| برگه داده ها: | HF100/20TP |
| توضیحات: | CBL RIBN 20COND TWIST-PAIR 50' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Flat Ribbon Cables |
| زمین | 0.050" (1.27mm) |
| طول | 50.0' (15.24m) |
| سری | HF100 |
| رأی | UL Style 21008 |
| ولتاژ | 150V |
| ویژگی | - |
| محافظ | Unshielded |
| نوع کابل | Flat Twisted Pair |
| سیم سنج | 28 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Blue, White |
| عرض روبان | 1.000" (25.40mm) |
| رشته هادی | 7 Strands / 36 AWG |
| ضخامت روبان | 0.070" (1.78mm) |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| اولین علامت هادی | - |
| تعداد هادی | 20 (10 Pair Twisted) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A |
| مقاومت عایق | 10GOhm |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| ژاکت (عایق) مواد | Polyolefin (PO) |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $126.77 | $124.23 | $121.75 |
حداقل: 1