FP-301-3/4-RED-4'-BOX
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Heat Shrink Tubing |
| برگه داده ها: | FP-301-3/4-RED-4'-BOX |
| توضیحات: | HEATSHRINK FP301 3/4-48" RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Heat Shrink Tubing |
| نوع | Tubing, Flexible |
| رنگ | Red |
| طول | 4.00' (1.22m) |
| سری | FP-301 |
| ویژگی | Flame Retardant, Solvent Resistant |
| مواد | Polyolefin (PO) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نسبت انقباض | 2 to 1 |
| دمای کوچک شدن | 100°C |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 135°C |
| ضخامت دیوار بازیافت | 0.030" (0.76mm) |
| قطر داخلی عرضه شده | 0.750" (19.05mm) |
| قطر داخلی-بازیافت | 0.375" (9.53mm) |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $40.13 | $39.33 | $38.54 |
حداقل: 1