BBI-3A-20'
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Heat Shrink Tubing |
| برگه داده ها: | BBI-3A-20' |
| توضیحات: | HEATSHRINK 2.38" X 20' ORG-RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Heat Shrink Tubing |
| نوع | Tubing, Bus Bar |
| رنگ | Orange-Red |
| طول | 20.0' (6.1m) |
| سری | BBI-A |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyolefin (PO) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نسبت انقباض | 2 to 1 |
| دمای کوچک شدن | 120°C |
| دمای عملیاتی | - |
| ضخامت دیوار بازیافت | 0.113" (2.87mm) |
| قطر داخلی عرضه شده | 2.380" (60.45mm) |
| قطر داخلی-بازیافت | 1.010" (25.65mm) |
در انبار 11 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $293.95 | $288.07 | $282.31 |
حداقل: 1