5-5-6-SJ3560
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Reclosable Fasteners |
| برگه داده ها: | 5-5-6-SJ3560 |
| توضیحات: | RCLSBLE FSTNR 5"X5" SQR 6PK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Reclosable Fasteners |
| نوع | Interlocking Stems |
| رنگ | Clear |
| شکل | Square |
| عرض | 5.000" (127.00mm) |
| طول | 5.000" (127.00mm) |
| سری | Dual Lock™ SJ3560 |
| قطر | - |
| ویژگی | 250 Stem Density, UV Resistant |
| مواد | Polyolefin (PO) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Adhesive - Acrylic |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $105.47 | $103.36 | $101.29 |
حداقل: 1