3504-2
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| برگه داده ها: | 3504-2 |
| توضیحات: | CBL CLAMP FLAT SILVER FASTENER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Cable Supports and Fasteners |
| نوع | Clamp, Flat |
| رنگ | Silver |
| عرض | 0.750" (19.05mm) |
| ارتفاع | - |
| طول | 3.500" (88.90mm) |
| سری | 3504 |
| چسب | - |
| ویژگی | Hardware Included |
| مواد | Aluminum |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | #8-32 |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 2.920" (74.17mm) |
| نوع نصب | Fastener |
| اندازه سوراخ پنل | 0.180" (4.57mm) |
| ضخامت پانل | - |
| مشخصه های نوع | 2 Piece, Grounding, Strain Relief |
| ضخامت مواد | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| مرکز بسته نرم افزاری به مرکز نصب | - |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.30 | $31.65 | $31.02 |
حداقل: 1