3341-16BULK
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories - Jackscrews |
| برگه داده ها: | 3341-16BULK |
| توضیحات: | CONN JACKSOCKET #4-40 0.35" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories - Jackscrews |
| سری | 3341 |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | 4-40 Socket, 4-40 Screw |
| نوع لوازم جانبی | Jackscrew Socket, Slotted |
| طول-زیر سر | 0.350" (8.90mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | D-Sub Connectors, MDR |
| طول رشته بخش زیر سر | 0.350" (8.90mm) |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.22 | $4.14 | $4.05 |
حداقل: 1