17-8931-226
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | 17-8931-226 |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN CAPACITIVE 26.28" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Capacitive |
| عرض | 0.15" (3.73mm) |
| ارتفاع | 12.94" (328.78mm) |
| طول | 22.87" (580.80mm) |
| سری | MicroTouch™ System SCT3250 |
| رابط | USB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 26.28" (667.40mm) |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1