1380
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials |
| برگه داده ها: | 1380 |
| توضیحات: | RF SHIELD SHEET 24.016"X18.11" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials |
| نوع | Shielding Sheet |
| شکل | Custom |
| عرض | 18.110" (460.00mm) |
| طول | 24.016" (610.00mm) |
| سری | - |
| چسب | Non-Conductive, Single Sided |
| مواد | - |
| عمر مفید | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| آغاز عمر مفید | - |
| ضخامت کلی | 0.012" (0.30mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| دمای ذخیره سازی/تبرید | - |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $151.79 | $148.75 | $145.78 |
حداقل: 1