IRU1117-18CY
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | IRU1117-18CY |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 1.8V 800MA SOT223 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-261-4, TO-261AA |
| شماره قسمت پایه | IRU1117-18CY |
| ویژگی های کنترل | - |
| جریان-خروجی | 800mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 7V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 1.3V @ 1A |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-223 |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 1.8V |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1